UbytováníZima

Rodinný týden s dítětem zdarma

Nenechte si ujít příležitost strávit týden na lyžích s rodinou! Rezervace v týdnech od 26. ledna do 2. února 2019 a od 23. března do 30. března 2019. První dítě do 12 let doprovázené dvěma platícími dospělými obdrží zcela zdarma ubytování v hotelu (nebo 15% apartmán) skipas, pronájem a lyžařské kurzy. Každé další dítě, vždy doprovázené dvěma platícími dospělými, narozené po 1. lednu 2007, dostane slevu ve výši 50%.

* Tato nabídka platí pro všechny děti narozené po 1. lednu 2007.

Období nabídky:

Hotely: první dítě do 12 let s rodiči zdarma. V případě většího počtu dětí bude nejmladší zdarma. Další dítě, pokud je mladší 12 let, dostane slevu ve výši 50%.

Apartmány: sleva ve výši 15% na jedno nebo více dětí, mladších 12 let.

Skipass: zdarma pro dítě mladší 12 let doprovázené dospělou osobou. Skipass bude poskytnut, pokud dospělý zaplatí Skipass – min. 6 dní.

Pronájem: Dítě do 12 let zdarma, pokud doprovázející dospělý pronajme také vybavení. V případě většího počtu dětí bude pronájem zdarma pro nejmladší dítě, zatímco druhé (vždy do 12 let) obdrží slevu 50% z poplatku za pronájem.

Lyžařská škola: dítě do 12 let se zdarma účastní skupinové lekce, pokud doprovázející dospělý rezervuje lyžařské lekce. V případě více než jednoho dítěte (vždy do 12 let), bude bezplatná lekce poskytnuta nejmladším, zatímco ostatní děti (do 12 let) obdrží slevu 50% .

Aquagranda: První dítě (do 12 let) má volný vstup do nového prostoru Slide & Fun spolu s 2 dospělými, kteří platí vstup do Slide & Fun oblasti nebo Wellness & Relax area. Každé další dítě platí o 50% méně.